HOMESHARING

Jak mohu pomoci?

Hostitelská pomoc

I malá pravidelná chvilka oddychu pomůže rodinám dětí s autismem načerpat nové síly, kterých se jim kriticky nedostává. Hostitelstvím pomůžete nejen jim, ale získáte cenné zkušenosti, které vám umožní vidět svět jinýma očima. Pokud tedy máte trochu volného času a chuť naplnit jej něčím smysluplným, můžete být právě vy ten správný kandidát.

Kdo se může stát hostitelem?

  • Plnoletá, trestně bezúhonná osoba, pár nebo rodina s dobrým zdravotním a psychickým stavem
  • Osoba s pozitivním vztahem k lidem se zdravotním postižením, s empatií a chutí získávat nové zkušenosti
  • Člověk s volnými časovými kapacitami, ochotný nabídnout je pravidelně dítěti s handicapem

Přijďte na homesharingový večer

Uvažujete o hostitelství? Hledáme hostitele v Praze a Středočeském kraji. Zaregistrujte se a přijďte na homesharingový večer, kde se o celém projektu dozvíte víc. Setkáte se s našimi odborníky, s rodiči dětí s autismem i hostiteli, kteří již o takové děti pečují. Můžete se zeptat na cokoli a ujasnit si tak své představy i motivaci. Homesharingové večery 11. 12. 2019 a 14. 1. 2020 se budou konat v Praze na Staroměstském náměstí 4/1. Homesharingové večery od února 2020 se budou konat na adrese Bubenská 1542/6, Praha 7.

Kdy se vám to hodí

Děkujeme!

Kontaktujeme vás do tří pracovních dnů.

Podpořte nás finančním darem!

Pomůžete rodinám zapojeným do Homesharingu nést finanční náklady hostitelství. Přispět můžete jednorázově nebo pravidelně libovolnou částkou.

Děkujeme